SNEDKLAFFSSEKRETÄR, sengustaviansk stil, 1900-tal.

138312. SNEDKLAFFSSEKRETÄR, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny. Lådinredning bakom klaff. Mässingsbeslag. Längd 88 cm, bredd 44 cm, höjd 103 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 997