VÄGGBONAD, trol Indien, 1900-tal.

138303. VÄGGBONAD, trol Indien, 1900-tal.

ca 150 x 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 150 x 100 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 087