DOCKOR, 2 st, biskvi samt porslin, 1900-talets första kvartal.

138221. DOCKOR, 2 st, biskvi samt porslin, 1900-talets första kvartal.

Biskvidocka, Höjd 12 cm
Porslinsdocka, Höjd 17 cm.

Porslinsdocka med slitage och färgbortfall.
Biskvidocka med slitage och skada på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Biskvidocka, Höjd 12 cm
Porslinsdocka, Höjd 17 cm.

Antal besök: 673