DIVERSE, 1900-tal, bl.a. Rosenthal, Royal Copenhagen.

138181. DIVERSE, 1900-tal, bl.a. Rosenthal, Royal Copenhagen.

Snapsglas, 7 st, Rydbergsslipning.
Jultallrikar.
Kaffekoppar med fat, Rosenthal, dekor med rosor.
Vaser med mera.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jultallrikar.
Vaser med mera.

Slitage, nagg.

Antal besök: 1 173