KNIVAR, 6 st, silver, "Engelsk snäcka", London, tidigt 1800-tal.

138121. KNIVAR, 6 st, silver, "Engelsk snäcka", London, tidigt 1800-tal.

Längd 22 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 514