DOSA, silver, Anders Bäck, Alingsås, 1849, vikt ca 87 gram.

138114. DOSA, silver, Anders Bäck, Alingsås, 1849, vikt ca 87 gram.

Längd 8,3 cm.

Slitage.
Bakre kant med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 8,3 cm.

Slitage.
Bakre kant med lagning.

Antal besök: 941