AUGUST RODIN. EFTER. "Tänkaren/Le Penseur", skulptur, brons, 19/2000-tal.

138073. AUGUST RODIN. EFTER. "Tänkaren/Le Penseur", skulptur, brons, 19/2000-tal.

Höjd inkl sockel ca 19 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel ca 19 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 270