SATSBORD, tre delar, 1900-tal.

138002. SATSBORD, tre delar, 1900-tal.

Största bordet med kakeldekoration. Blomstermotiv. Största bordets mått; bredd 52 cm, höjd 50 cm, djup 36.5 cm.

Bruksslitage/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage/repor.

Antal besök: 619