VAS, porslin, Malvacea, Rosenthal.

137981. VAS, porslin, Malvacea, Rosenthal.

Svart glaserat gods. Dekor med blad och blomster . Förgyllda detaljer. Undersidigt märkt.
Höjd 22 cm.

Repor. Invändiga missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Antal besök: 3 726