KARIN PARROW. Olja på duk. Porträtt av dottern Julia. Signerad Karin Parrow.

137959. KARIN PARROW. Olja på duk. Porträtt av dottern Julia. Signerad Karin Parrow.

53 x 40 cm.

Karin Parrow (1900–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

53 x 40 cm.

Karin Parrow (1900–1984)

Antal besök: 4 030