SPEGEL, samt KONSOLBORD, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

13793. SPEGEL, samt KONSOLBORD, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Spegeln med dekor av bla porträttmedlajong. Bordet mått; längd 50, bredd 26, höjd 72 cm. Spegelns höjd 151 cm.

Smärre slitage. Nedre sidolist saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 784