VAS. Simon Gate, Graal. Signerad S Graal Orrefors 1917, KB-HW Nr 509, (mästerblåsare Knut Bergqvist KB, gravör Heinrich Wollman HW).

137848. VAS. Simon Gate, Graal. Signerad S Graal Orrefors 1917, KB-HW Nr 509, (mästerblåsare Knut Bergqvist KB, gravör Heinrich Wollman HW).

Höjd 22 cm
Diameter i topp 18 cm
Diameter i botten 13 cm.

Mindre repor i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm
Diameter i topp 18 cm
Diameter i botten 13 cm.

Mindre repor i botten.

Antal besök: 4 086