Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
KJELL LÖNNBLAD. 1919-1997, olja på pannå," Midsommarblomster " signerad, daterad -48.
137837. KJELL LÖNNBLAD. 1919-1997, olja på pannå," Midsommarblomster " signerad, daterad -48.
71 x 52 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
71 x 52 cm.
Auktionsverket Engelholm
1 931