PLÅTBURKAR, 13 st, Bl a "Arboga Margarinfabrik" och "Skandia Kaffe", 1900-tal.

137812. PLÅTBURKAR, 13 st, Bl a "Arboga Margarinfabrik" och "Skandia Kaffe", 1900-tal.

Tiedemanns Smoking Mixture, Nurnberger Lebkuchen, Mellin´s Food Biscuits, Arboga Margarinfabrik, Mazawatte Tea, Skandia Kaffe, Cap, Nescafe, Droste & Co Haarlem.

Slitage, repor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, färgbortfall.

Antal besök: 2 934