137812. PLÅTBURKAR, 13 st, Bl a "Arboga Margarinfabrik" och "Skandia Kaffe", 1900-tal.
Tiedemanns Smoking Mixture, Nurnberger Lebkuchen, Mellin´s Food Biscuits, Arboga Margarinfabrik, Mazawatte Tea, Skandia Kaffe, Cap, Nescafe, Droste & Co Haarlem.
Slitage, repor, färgbortfall.