OFFICERSMÖSSA, sverige, omkring 1900.

137808. OFFICERSMÖSSA, sverige, omkring 1900.

Med plym. Total höjd ca 33 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 916