BÄRBAR DATOR, 13", Macbook Pro, Apple.

137753. BÄRBAR DATOR, 13", Macbook Pro, Apple.

Tidig 2011.
s/n C17GDZCBDRJ7.
2,3 GHz i5.
Ram 4GB.
320GB hårddisk.
Kontonamn "macbookpro".
Lösenord "pantbank".

Bruksslitage, fläckar och repor på lock.
Kantstött i skärmens övre vänstra hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tidig 2011.
s/n C17GDZCBDRJ7.
2,3 GHz i5.
Ram 4GB.
320GB hårddisk.
Kontonamn "macbookpro".
Lösenord "pantbank".

Antal besök: 1 117