SOFFBORD, Jakaranda, Tingströms, "KASKAD", 1960-tal.

137750. SOFFBORD, Jakaranda, Tingströms, "KASKAD", 1960-tal.

Höjd 52,5 cm
Längd 125 cm
Bredd 62,5 cm
Brännmärkt: "Tingströms - Bra Bohag, modell "Kaskad", Engström / Myrstrand - Made in Sweden.".

Slitage. Märken, repor samt smärre stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52,5 cm
Längd 125 cm
Bredd 62,5 cm

Antal besök: 3 035