KAFFESERVISDELAR, 22 delar, porslin, Elisabeth, Seltmann Weiden, Tyskland.

137704. KAFFESERVISDELAR, 22 delar, porslin, Elisabeth, Seltmann Weiden, Tyskland.

Cremefärgat gods. Dekor delvis i relief. Förgyllda detaljer. Konturerad kant. Kaffeservisdelar bestående av 10 kaffekoppar med fat, 10 assietter, kaffekanna samt gräddkanna.

Förgyllning med lättare slitage. Några udda fat medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 308