BRICKA samt KAROTT MED LOCK, nysilver, CG Råström, 1900-tal.

137673. BRICKA samt KAROTT MED LOCK, nysilver, CG Råström, 1900-tal.

Bricka, diameter 34 cm.
Karott med lock, löstagbart handtag i trä, total längd ca 33 cm, karottens diameter19,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bricka, diameter 34 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 880