BUFFÉ, barockstil, ek, 1900-tal.

13766. BUFFÉ, barockstil, ek, 1900-tal.

Nycklar finns, längd 174, bredd 61, 113 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 514