CHRISTIAN KRUSE. Kolteckning.

1376480. CHRISTIAN KRUSE. Kolteckning.

Landskap. Signerad samt daterad 1923. 24x31 cm.

Mindre ytslitage.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 473