1376480. CHRISTIAN KRUSE. Kolteckning.

Landskap. Signerad samt daterad 1923. 24x31 cm.

Mindre ytslitage.

Mindre ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Halmstads Auktionskammare
Föremålsnr
1376480

Om auktionshuset

Namn
Halmstads Auktionskammare AB
Momsnr
SE559234455901
Org.nr
559234-4559
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 482