DOCKVAGN 1900-talets början.

DOCKVAGN 1900-talets början.
137596. DOCKVAGN 1900-talets början.

Flätad korg, ommålad
Höjd 93 cm, längd 73 cm, bredd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flätad korg, ommålad

Bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 1 402