SKÅL, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, "För nit och redlighet i rikets tjänst".

137533. SKÅL, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, "För nit och redlighet i rikets tjänst".

Schatull i trä medföljer.
Diameter 24 cm, Höjd 15,5 cm.

2 st obetydligt nagg på kant samt smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Schatull i trä medföljer.
Diameter 24 cm, Höjd 15,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 280