MATSALSGRUPP, mahognybetsat trä, skinnklädda sitsar, modern design.

137491. MATSALSGRUPP, mahognybetsat trä, skinnklädda sitsar, modern design.

bord, 6 stolar, 2 skivor, bordets höjd 73, längd 115, bredd 90 cm, skivornas bredd 60 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 841