KANDELABRAR, ett par, oscarianska, sent 1800-tal.

13745. KANDELABRAR, ett par, oscarianska, sent 1800-tal.

För fem ljus vardera. Bronserad dekor och alabaster. Höjd 44 cm.

Slitage och mindre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och mindre sprickor.

Antal besök: 2 355