GLASFLÖTEN, 12 st, 1800-talets slut.

137427. GLASFLÖTEN, 12 st, 1800-talets slut.

Munblåsta kulor i grön glasmassa.

Nagg samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg samt slitage.

Antal besök: 1 126