FIGURIN, porslin, Örn, Keramos, Wein, 1900-tal.

137412. FIGURIN, porslin, Örn, Keramos, Wein, 1900-tal.

Monogramsignerad, trol R. Chocholka. Höjd ca 50,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 226