UPPSTOPPADE DJUR, 3 st., 1900-tal.

13740. UPPSTOPPADE DJUR, 3 st., 1900-tal.

Hermelin, Igelkott och Ekorre. Igelkottens längd ca 30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 11 701