RONALD DE WOLFE. Figurkomposition, olja på duk, dedikerad samt signerad.

137381. RONALD DE WOLFE. Figurkomposition, olja på duk, dedikerad samt signerad.

Deikerad: Till Kristina Ronald de Wolfe.
48 x 40 cm.

Slitage, krackelyrer, fläckar.

Ronald de Wolfe (1920–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 40 cm.

Ronald de Wolfe (1920–2011)

Antal besök: 2 422