VÄGGPENDYL, Gustav Becker, 1900-tal.

1373425. VÄGGPENDYL, Gustav Becker, 1900-tal.

Väggpendyl med höjd 57, längd 42 cm.

Plakettmärkt, ej fullständigt genomgången, ytslitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 442