Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
VÄGGFÄLT, 2 st med infällda blyinfattade fönsterglas, jugendstil, 1900-tal.
13733. VÄGGFÄLT, 2 st med infällda blyinfattade fönsterglas, jugendstil, 1900-tal.
Ca 245 x 85 cm vardera.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 245 x 85 cm vardera.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
689