BORD, Bröderna Miller, AB, Bankeryd, nr 1199, 1950/60-tal.

137261. BORD, Bröderna Miller, AB, Bankeryd, nr 1199, 1950/60-tal.

Märkt Bröderna Miller, Bankeryd. Längd 74,5, bredd 38, höjd 51,5 cm.

Repor och märken, fläckar, fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 481