PARTI BIJOUTERIER, 1900-tal.

PARTI BIJOUTERIER, 1900-tal.
137227. PARTI BIJOUTERIER, 1900-tal.

Blandat parti bijouterier såsom halsband, broscher, manschettknappar, hängen mm.

Delar med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delar med slitage och skador.

Antal besök: 792