DOCKOR 2 st, MECKI och MICKI, Märkt Steiff, Made in Germany. 1950/60-tal.

137208. DOCKOR 2 st, MECKI och MICKI, Märkt Steiff, Made in Germany. 1950/60-tal.

Bådas höjd 19 cm.

Bruksslitage och smutsiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bådas höjd 19 cm.

Bruksslitage och smutsiga.

Antal besök: 2 013