SPEGEL, Rambröderna Ramfabrik, Göteborg 1900-tal.

13717. SPEGEL, Rambröderna Ramfabrik, Göteborg 1900-tal.

71 x 61 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 61 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 4 785