BROSCH, hårsmycke, 18k guld, 1800-tal 1,5g.

137147. BROSCH, hårsmycke, 18k guld, 1800-tal 1,5g.

Ca 3 x 2,5cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 3 x 2,5cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 527