PARTI KONST 3 stycken.

137146. PARTI KONST 3 stycken.

Jarmila Haklova-Bulla, Pastell, Porträtt. Signerat Jarmila -92. Mått 39 x 31 cm.
Ewa Hybinette, Pastell, hamnmotiv. Signerad och daterad -59.
Mått 32 x 40,5 cm.
Ebbe Eberhardson, Färglitografi. Signerad och numrerad 21/50. Mått 45 x 33 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 32 x 40,5 cm.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 817