SPEGLAR, 2 st, 1900-tal.

SPEGLAR, 2 st, 1900-tal.
137120. SPEGLAR, 2 st, 1900-tal.

Diameter 70 resp höjd 97 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 70 resp höjd 97 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 474