SCHUCO VARIANTO 2 stycken. Made in U.S. ZONE.

13710. SCHUCO VARIANTO 2 stycken. Made in U.S. ZONE.

SANI 3043 och LASTO 3042, 11 cm.

Smärre skador och slitage. Urverk fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 792