HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC. Efter. Jane Avril, affisch, Holland, 1900-tal. Signerad och daterad i trycket 93. "Printed in the Netherlands".

137076. HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC. Efter. Jane Avril, affisch, Holland, 1900-tal. Signerad och daterad i trycket 93. "Printed in the Netherlands".

Bildstorlek 81 x 59 cm.

Något gulnat. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 81 x 59 cm.

Något gulnat. Fläckar.

Antal besök: 3 098