Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
KENNET BJÖRNE. Komposition med ansikten och ö. Färglitografi. Signerad och numrerad 53/225.
137007. KENNET BJÖRNE. Komposition med ansikten och ö. Färglitografi. Signerad och numrerad 53/225.
Bladets mått 75 x 60 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladets mått 75 x 60 cm.
Oramad.
Gomér & Andersson Linköping
999