Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
ROY LINDQVIST. Ansikten mot lila. Färglitografi. Signerad och daterad okt 1980. Numrerad 26/199.
137004. ROY LINDQVIST. Ansikten mot lila. Färglitografi. Signerad och daterad okt 1980. Numrerad 26/199.
Bladets mått 63 x 90 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladets mått 63 x 90 cm.
Oramad.
Gomér & Andersson Linköping
445