Gomér & Andersson Linköping
Konst
Grafik
KENNET BJÖRNE. Komposition med ansikte. Färglitografi. Signerad och numrerad 12/150.
136945. KENNET BJÖRNE. Komposition med ansikte. Färglitografi. Signerad och numrerad 12/150.
Bladets mått 63 x 45 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladets mått 63 x 45 cm.
Oramad.
Gomér & Andersson Linköping
1 107