KAI GLANS. Geometrisk komposition i svart och gult. Färglitografi, signerad och numrerad 19/200.

136926. KAI GLANS. Geometrisk komposition i svart och gult. Färglitografi, signerad och numrerad 19/200.

Bildyta 40 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 40 x 40 cm.

Antal besök: 3 501