Möjligen Børge Mogensen.
med värmeri för värmeljus, bestickslåda.
beslag i mässing.
Längd 85 cm, bredd 50 cm, höjd 71 cm.
skivans mått utfälld 85 x 100 cm.
Bruksslitage/repor/slagmärken/fläckar.
Möjligen Børge Mogensen.
beslag i mässing.