VÄVNAD, ull, Flamsk, signerad EP, 1929.

136847. VÄVNAD, ull, Flamsk, signerad EP, 1929.

Stiliserade och stjärnformade mönster i bland annat gammalrosa, sand och grönt mot mörk botten.
125x48 cm.

Delvis bleka färger med nyansskillnader. Fransar med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

125x48 cm.

Antal besök: 1 078