BÅTMOTOR, 4 hk, Crescent Marin.

1368088. BÅTMOTOR, 4 hk, Crescent Marin.

Med bensindunk.
Höjd 100 cm.

Proveniens ett samlarhem i Kronoberg.

Slitage, ej genomgången, ej funktionstestad, funktion garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med bensindunk.
Höjd 100 cm.

Antal besök: 10 738