FAT, keramik, Longwy keramik (1876 - 1925), Frankrike.

136751. FAT, keramik, Longwy keramik (1876 - 1925), Frankrike.

Diameter 30 cm.

Krackelyr, repor, smärre nagg på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Antal besök: 2 591