KAPSYLSAMLING, Europeiska, 1980-tal.

136654. KAPSYLSAMLING, Europeiska, 1980-tal.

Ca 225 olika kapsyler uppklistrade och inramade.
Mått 50 x 50 cm.

.Slitage, kapsyler med bucklor, repor o åldersslitage.

Mått 50 x 50 cm.

Antal besök: 4 054