GREPPAFLASKA, glas, sannolikt Cedersberg, 1800-tal.

136638. GREPPAFLASKA, glas, sannolikt Cedersberg, 1800-tal.

Höjd 21 cm. Kasad dekor.

Åldersrelaterat slitage, något anlupen insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm. Kasad dekor.

Antal besök: 682